Pierwszy raz w Salsa Point?
 
Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, przeczytaj najpierw odpowiedzi na kilka często zadawanych nam pytań. Mamy nadzieję, że pomogą Ci w podjęciu decyzji co do rozpoczęcia przygody z tańcem i wyboru odpowiedniego kursu dla siebie. 
  
impreza2kurs1
 
     
 
  
  
  
 
 

Z PARTNEREM CZY BEZ?

Tańce, którymi się zajmujemy są z definicji tańczone w parze, ale absolutnie NIE MA KONIECZNOŚCI ZAPISYWANIA SIĘ NA KURS Z WŁASNYM PARTNEREM / PARTNERKĄ. Większość osób zapisuje się  na zajęcia pojedynczo, a my, z racji użytkowego charakteru tych tańców dbamy o to, żeby regularnie zmieniać się w parach i żeby proporcje  na zajęciach były jak najbardziej wyrównane.

 

 

NA JAKI POZIOM SIĘ ZAPISAĆ?


Zarówno naukę salsy jak i kizomby może rozpocząć każda osoba, także ta, która nigdy wcześniej niczego nie tańczyła. 

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z daną techniką taneczną, lub z tańcem w ogóle - kieruj swoją uwagę na kursy oznaczone w grafiku jako "P1" (lub po prostu 1) - to poziomy od podstaw. Nie omijaj ich - solidna podstawa to klucz do dalszej skutecznej nauki! Poziom oznaczony jako "otwarty" to najczęściej zajęcia solowe o stałym stopniu trudności, także dostępne dla osoby początkującej.

 

Nawet jeśli kurs już się rozpoczął, można dołączyć do grupy, z doświadczenia wiemy, że do trzecich, czwartych zajęć włącznie, nowe osoby spokojnie poradzą sobie z materiałem, zwłaszcza, że uczymy nie gotowych choreografii, a techniki i ogólnych zasad prowadzenia i bycia prowadzoną w tańcu, tak,  żeby można było potem bawić się z każdą, nawet nie znaną sobie osobą.

 

 

W CO SIĘ UBRAĆ NA ZAJĘCIA?

 

Otóż - przede wszystkim wygodnie, choć wygodnie to nie znaczy, że musi być "sportowo". Najważniejsze, żeby ubranie nie krępowało ruchów, a buty umożliwiały stawianie kroków w szybszym tempie. 

Nasze zajęcia w większości to zajęcia rekreacyjne, niezbyt forsowne, więc większość osób tańczy w tym, w czym przyszła. Ale jest też możliwość przebrania się - nasza szatnia jest koedukacyjna, ale ma wydzieloną przebieralnię. W przypadku brzydkiej pogody serdecznie prosimy o zmianę obuwia.

 

W JAKIM WIEKU NA KURS?

 

Nasze kursy skierowane są do osób dorosłych. W chwili obecnej nie mamy w ofercie żadnych zajęć dla dzieci. Grupy są zwykle mocno zróżnicowane wiekowo i z naszych obserwacji wynika, że nie stanowi to problemu. Zarówno salsę jak kizombę tańczyć może każdy i wiek nie ma tu żadnego  znaczenia, nie są to też zajęcia forsowne, dlatego zapraszamy - niezależnie czy masz lat 20 czy 70 :)

 

  


 

 

Pierwszy raz

w Salsa Point?

 

Najnowsza oferta KURSÓW

 

 

 

 

 

Lokalizacja

 

Aktualnie działamy w różnych lokalizacjach, szczegóły w zakładce "KURSY TAŃCA".

 

 

 

 

Cennik

i karnety

Techniki

i poziomy trudności

Newsletter

Partnerzy

  

ok system    fitprofit   
 benefitplus