Cennik i karnety

W Salsa Point obowiązują następujące opłaty za uczęszczanie na zajęcia:

 

25 zł -  pojedyncze wejście na dowolne zajęcia

120 zł - karnet na 6 dowolnie wybranych zajęć (nie muszą być na jednym kursie), jest ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.

 

Karty partnerskie:

 

Użytkownicy OK System i Fit Profit mogą korzystać z naszych zajęć BEZ DODATKOWYCH DOPŁAT 1 x dziennie (drugie zajęcia tego dnia ze zniżką za jedyne 15 zł) .

Użytkownicy kart Benefit/Multisport płacą 15 zł za wejście. Można zakupić 30-dniowy karnet na 4 wejścia z MS w cenie 40 zł, przy czym zawsze drugie zajęcia danego dnia kosztują 15 zł.    

Honorujemy także system kafeteryjny BENEFIT PLUS oraz SODEXO.

 

STUDENCI mają u nas: 20 zł zniżki na zakup karnetu 6-zajęciowego, za okazaniem ważnej legitymacji.

 

GROUPON - dotyczy tylko osób, które nie chodziły do nas dotąd na zajęcia. Karnet zgodnie z zakupioną opcją.

UWAGA !  Posiadacze kuponów GROUPON,  które skończyły już ważność, mają u nas zniżkę na kontynuację nauki  w wysokości 30%  na kolejne 2 karnety 6-zajęciowe.

  

 

 


Zasady działania naszej szkoły: 

 

  • Minimalna ilość osób, żeby zajęcia się odbyły to: 5 na zajęciach solowych i 7 osób na zajęciach w parach. W przypadku nie zebrania się minimalnej ilości osób nie możemy zagwarantować przeprowadzenia zajęć / utrzymania danego kursu w grafiku.
  • Płatności zwykle dokonujemy przed zajęciami, ale jeśli przychodzisz na zajęcia spóżniony, lub "rozpoznawczo" i nie wiesz jeszcze czy to odpowiedni poziom i czy zdecydujesz się na karnet -  możesz dokonać płatności PO zajęciach.  Możliwa jest także płatność na konto bankowe: SalsaPoint Aleksandra Leszczewicz, 22 1140 2017 0000 4902 0639 2502 (mBank).  
  • Mając u nas dowolny karnet możesz chodzić też na inne kursy - niższe poziomem zaawansowania BEZ DOPŁAT o ile w grupach tych jest miejsce i brakuje akurat przedstawicieli Twojej płci (zasada "statystowania"). Skonsultuj się wcześniej koniecznie z  prowadzącym instruktorem, albo śledź nasze ogłoszenia o tym gdzie potrzeba pań czy panów , np. na Facebooku. Pamiętaj tylko, że zawsze pierwszeństwo korzystania z takich zajęć mają ich regularni uczestnicy.

 

 


 

PROMOCJA "POLEĆ NAS ZNAJOMYM"

 

ulotka mini

 

Oferta dotyczy wszystkich kursów z naszego grafiku. Wystarczy takie ulotki, które znajdziesz w recepcji szkoły lub u swojego instruktora, roznać znajomym i zachęcić do udziału w zajęciach.

Kiedy przyjdą do nas z wypełnioną ulotką, otrzymają od nas jedne wybrane zajęcia GRATIS

Jeśli zdecydują się na wykupienie dowolnego karnetu - TY otrzymasz rabat 20 zł na swój kolejny karnet zajęć! 

Tyle rabatów - ilu znajomych, więc DO ROBOTY! :)

 

Uwaga - zniżki z tej oferty się nie sumują ze zniżkami z racji bycia studentem lub posiadania karty multisport.

Jedna osoba może skorzystać z darmowych zajęć 1 RAZ.

W przypadku osób polecających rabaty sumują się za każdą nową zaproszoną osobę.

 

   


  

GROUPON

 

Jeśli właśnie stałeś się szczęśliwym posiadaczem kuponu Groupon do naszej szkoły, zapoznaj się najpierw z ofertą kursów, które znajdziesz TUTAJ.

Z kuponów Groupon mogą skorzystać NOWI KLIENCI naszej szkoły, czyli tacy, którzy nigdy, albo przez minimum ostatni rok nie pojawiali się na naszych kursach. 

 

Zwykle nowe kursy ruszają co kilka tygodni, zatem  na pewno pojawią się jeszcze nowe pozycje. Paiętaj też, że kursy "w parach" nie wymagają przyprowadzania własnej pary.

 

Jeśli któryś kurs odpowiada Ci terminem i poziomem zaawansowania - ZAPISZ SIĘ mailowo (preferowane) lub telefonicznie,  smsowo. Podaj swój numer kuponu i nie zapomnij zabrać go z sobą na pierwsze zajęcia. W recepcji szkoły zostanie zamieniony na nasz karnet Salsa Point, którym od tej pory możesz się posługiwać.

 

Posiadacze karnetów OPEN nie muszą nas uprzedzać za każdym razem przed przyjściem na zajęcia, ale prosimy o zapisy, jeśłi to NOWY KURS , który dopiero się zbiera i ma rozpocząć. 

 

Ruszaj na parkiet! :)

 

 

 

Pierwszy raz

w Salsa Point?

 

Najnowsza oferta KURSÓW

 

 

 

 

 

Lokalizacja

 

Aktualnie działamy w różnych lokalizacjach, szczegóły w zakładce "KURSY TAŃCA".

 

 

 

 

Cennik

i karnety

Techniki

i poziomy trudności

Newsletter

Partnerzy

  

ok system    fitprofit   
 benefitplus